Ney Dersleri

Ney Dersleri

neyzen

Sipariş

Özel Ders

Soru – Cevap

Dinle – Neyden

“Ney Dersleri” hakkında 14 yorum

  1. Bu sayfadaki içeriğinizin altında videolu ney dersleri sayfanıza link vermeniz site ziyaretçilerinizin derslerin tamamını görebilmeleri için faideli olacağı kanaatindeyim.

  2. *Bu nebiçim Ney tutuş pozisyonudur Allah aşkına.Üstteki el aşiran perdasini küçük parmakla mı kapatacak.,sağ elin baş parmağının en altta ne işi var? Delikler elin üst tarafıyla mı kapatılacak?

  3. Hocam ben neye yeni başladım gennelikle çoğu kez ses çıkarıyorum hatta bazen aşka geliyor kendi kafamadan melodiler yapabiliyorum fakat bunu dahada ileri taşıyabilmek için ne yapmalıyım ??

  4. Sayın Hocam

    Böyle bir web sitesi yaptığınız için teşekkür ederim, ney dersleri konusunda himmete muhtac bir arkadaşınızım, lakin sitenizdeki reklamlara bir anlam veremedim, bunlar yakışmamış gibi ..

  5. hocam bende arkadaşımın hediye ettiği neyi üflemeye çalışıyorum. sesi rahatça çıkartıyorum ama ses flüt sesi gibi çıkıyor. cdler den ve internetten dersler izledim yaklaşık 2-3 ay uğraştım ama seste bir değişiklik yok. ney başparesiz 608 mm civarı sizce ben mi ses çıkartamıyorum yoksa neyden mi kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.