İletişim Kutusu sayfanın sonunda

Telefon: 0505 021 81 41

Manda Boynuzu Başpare Fiyat 250 tl dir

başpare

IMG_2947

IMG_20150131_165020 hdr_1423587614030 IMG_20150120_190018

boynuz başpareboynuz başpare

Delrin Başpareler fiyat 25 tl

beyaz delrin başpare 2Beyaz Delrin Başparedelrin baspare20140430_123943~2

“Başpare Siparişi” hakkında 33 yorum

  1. Boynuz başpareler neyin karakteristik sesini yansıttığı ve neyin ses kabiliyetini genişlettiği için profesyonel neyzenler tarafından tercih edilir. Zor bulunduğundan ve yapılması zahmetli olduğu için fiyatı yüksek olabilir.

 1. *Hocam, mevcut kullandığım neyim için boynuz başpare siparişi vermek istiyorum. Peki ölçüyü size nasıl vereceğim. Başpareyi neye takabilmek için…

 2. Hocam bir sorum daha olacak, kakma başparenin özelliği nedir ? Fiyatı nedir ? Ayrıca ağaç ve boynuz birleşimi kakma başpare oluyor mu ?

   1. başpare yi hediye olarak alacağım ve ölçülerini alma imkanım yok. ney türünün ‘kız ney’ olduğunu biliyorum yalnızca. sipariş vermeden önce bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 3. hocam iyi günler banada ney yapma sevdası doğdu kamışım hazır yalnız başpare sıkıntım var kiraz ağacından baş pare yaptım ses verirmi saygılar

 4. hocam merhabalar .öncelikle site için teşekkürler.profesyonel kız ney almak isityorum.istanbulda oturuyorum .hem sizinle tanışmak hemde neylerinizi görmek istiyorum uygun bir zamanınızda.atölyeniz veya çalışma yeriniz varmı.ve adres bilgileri nedir.saygılar.

 5. Hocam yeni aldığım ney için boynuz başpare sipariş etmek istiyorum ancak neyi size yollamam lazım mı? yoksa ölçüsünü alıp yazsam olur mu? birde ölçüsünü alıcaksam nasıl alıcam?

 6. sa hocam bende bir ney var 250tl aldık başparenin derlin mi yoksa boynuz mu olduğunu nerden anlıcaz tesekkürler

  1. Boynuz olmasına pek ihtimal Vermiyorum. Ancak baspareyi çıkarıp ışığa tutarsanız ince yerlerinden isik sızdırdığını ve boynuzun damarlarının gözüktüğünü görürsünüz

 7. Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Birde benim sorum var, cevaplarsanız memnun olurum. Soru: Manda boynuzu başpare ilk başta ses kutusuna iyi otururken, şimdi ses kutusu geniş geliyor, yani başpare yerine oturmuyor artık. Bu neden kaynaklanıyor ve çözüm olarak ne önerirsiniz?

  1. boynuz başpare üfledikçe sıcaklık ve nem ile şişer ve sıkışır. Üflemeyi bırakınca ise bir gün sonra tekrar küçülür gevşer. Başlangıçta kağıt sıkıştırabilirsin. Bir yarım saat kadar sonra başpare sıkışır. Sıkıştıktan sonra ise kağıdı çıkarıp başpareyi tekrar takabilirsin.

 8. Gökhan Güllü

  Alışveriş yapma imkanı bulduğum değerli bir usta, aldığım ürün beklediğiminde üzerinde geldi.Herkese tavsiye ederim.Dürüst insanlar.

 9. Yakup Sırrı Erdoğan

  Hocam ben kemik başpareli güzel bir Sağ el üstte kız ney yaptırmak istiyorum bana kaça mal olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.